aktuality
21.3.2020
Upozornění

Nové upozornění pro ZKO.
Vzhledem k vývoji nákazové situace v ČR a prognózám tohoto vývoje, ruším původní upozornění na uzavření cvičišť do 24. 3. 2020 a stanovuji termín uzavření cvičišť na dobu neurčitou, to znamená, že cvičiště budou uzavřena i po původně uvedeném termínu 24. 3. 2020 současně se ruší na dobu neurčitou všechny kynologické akce pořádané ČKS, ZKO, chovatelskými kluby a ostatními kynologickými sporty.

Sledujte webové stránky a facebook pro nové informace.

Václav Kejř, předseda ČKS

16.3.2020
Informace

Vzhledem ke karanténě je ZKO Jinonice zavřená.
Děkujeme za pochopení

14.3.2020
Informace k výcviku

Drazí přátelé vzhledem k celorepublikové situaci jsme se rozhodli, že do odvolání rušíme všechny kurzy pro začátečníky a školičku.

Co se týká hodin pro pokročilé :

je nastaven ,, prázdninový" režim.
( Tzn. Přijďte si ve výcvikové dny zacvičit, pokud bude k dispozici instruktor, není problém ho požádat, aby s vámi šel na plac. Skupinové cvičení nebude.)

Info pro zkouškaře:
Zkoušky se konat budou s ohledem na max. počet 30ti lidí.
Není problém si přijít ve výcvikové dny zacvičit a s instruktorem doladit detaily.


Věřím, že naše rozhodnutí pochopíte. Jde tu primárně o zdraví nás všech a nemá smysl v tomhle ohledu cokoli riskovat.

Team ZKO Jinonice

14.3.2020
Zrušení sobotních kurzů

Vzhledem k nařízení vlády ČR o zákazu konání akcí, kde je více jak 30 lidí. Jsme nuceni zrušit do odvolání SOBOTNÍ kurzy ( týká se to školičky a začátečníků) Děkujeme za pochopení, se všemi nahlášenýmy se spojí naše předsedkyně Zuzana Veselá.

14.3.2020
ZRUŠENO !! Brigáda

Brigáda 14.3.2020 se ruší: Vláda vyhlásila nouzový stav v zemi. Platit začal od 14:00 po dobu 30 dnů. Od pátku 6:00 se také plošně zakazují veškeré akce, které přesahují počet 30 osob. Děkujeme za pochopení